Edunette Logo
Edunette Logo

FilterSection Banner

🔍 undefined: BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (BÜ)
Profile

Esma Nur İ.

Daha önceden ders vermiş olduğum ve halen vermekte olduğum öğrencilerimin birçoğu matematik konusundaki önyargılarından yavaş yavaş kurtulduklarını ve matematiği sevmeye başladıklarını derslerimizden sonra dile getirirler. Birlikte severek öğrenelim!

Matematik Özel Ders

80 undefined

360 ₺
480 ₺
40

Merhabalar, Ben Esma. Erzurum'da Nevzat Karabağ Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Boğaziçi matematik öğretmenliğini kazandım ve geçtiğimiz sene(2021) bu bölümden 3.09 ortalama ile mezun oldum. Bu alanı seçme nedenim ise her zaman matematikle ilgili bir şeyler yapmak istememdir.

Profile

Meliha Yaren B.

Merhaba, ben Yaren. Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. İki senedir çeşitli yaş gruplarından öğrencilere özel ders vermekteyim. Arkadaş canlısı, eğlenceli ancak titiz ve disiplinli bir ders işleme şeklim var.

Boğaziçi öğrencisinden ortaokul matematik dersi

40 undefined

180 ₺
240 ₺
40

Merhaba, ben Yaren. 2018'de, Özel Çukurova Bilfen Fen Lisesi'nden mezun olarak Boğaziçi Üniversitesi'ni kazandım, felsefe bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim. 2015'ten beri çevirmen olarak çalışmakla birlikte son iki senedir çeşitli yaş gruplarına özel ders vermekteyim. Başlıca ilgi alanlarım sinema, edebiyat ve müzik. Her yaştan öğrenciyle anlaşabilirim, şu ana dek verdiğim derslerden hep olumlu geri dönüş aldım.

Profile

Süleyman D.

Henüz öğrenciyken bile profesyonel bir öğrenci olmaya çalışan, Öğrenci arkadaşları tarafından, "Sen olmasaydın bu okulu asla bitiremezdik," denilen, Öğretmen olduktan sonra öğrencileriyle birlikte daima gelişen ve bu işin kitabını yazan mutlu biriyim :)

Fen Bilimleri

70 undefined

315 ₺
420 ₺
40

Şehremini Anadolu Lisesi’nden birincilik derecesiyle mezun oldum. Marmara Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği, Boğaziçi Üniversitesi’nde Fen Bilimleri Öğretmenliği okudum. Hızlı okuma ve yazarlık atölyelerine ek olarak, Matematik, İngilizce, Türkçe ve fen bilimleri dersleri vermekteyim. Türkiye'nin önde gelen fen ve anadolu liselerini kazanan bazı öğrencilerle çalıştım. Uzaktan eğitimlerin yanı sıra çeşitli kurumlarda öğretmenlik yaptım. ‘Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı’ tarafından yürütülen Çocuk Kitapları Komisyonu’nda görev yaptım. Hem yetişkinler için hem de çocuklar için kitaplar yazdım. Çeşitli STK ve öğrenci/ mezun kulüplerinde gönüllü görev aldım. Takım çalışmalarına değer veririm. Bilimsel proje danışmanlığı ve üst kurumlara hazırlıkta profesyonel koçluk çalışmalarında bulundum. Satranç, drama, zeka oyunları, tarihi ve doğa gezileri, kitap okuma ve yazma ilgi alanlarıma girer. Evli ve üç çocuk babasıyım. En sevdiğim 5 kelime: Çocuk, kardeşim, kitap, barış ve iyiliktir.

Profile

Betül Sena P.

İnsanlarla iletişim kurmayı ve karşılıklı bilgi alışverişi yapmayı çok seviyorum. Bildiğim bir konuyu başkasına öğretmek beni çok mutlu ediyor. Dersleri monoton işlemekten ziyade eğlenceli hale getirerek işlemeyi daha verimli buluyorum.

Matematik

40 undefined

180 ₺
240 ₺
40

Ben Sena. Ankara-Jale tezer lisesinden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi- Turizm İşletme bölümünü kazandım. Şu an İngilizce hazırlık sınıfındayım.

Profile

Muhammet Fatih Ç.

Tecrübeli özel ders öğretmeninden lise-üniversite matematik dersleri

TYT MATEMATİK

50 undefined

225 ₺
300 ₺
40

2015 senesinde İTÜ denizcilik fakültesinde üniversiteye başladım. Oradan İTÜ inşaat mühendisliğine oradan da Boğaziçi Üniversitesi matematik bölümüne geçiş yaptım. Bu bir arayışın neticesiydi fakat böyle böyle çok yaş aldım ve matematikte duruldum artık. Zamanla matematiği daha çok sevdim. Yaklaşık 8 aydır başta ap calculus ve ib mathematics başta olmak üzere çeşitli sınavlar için (üniversite seviyesi de dahil) çeşitli seviyelerde dersler veriyorum. 3 senelik özel ders tecrübem var fakat 8 aydır çok yoğun bir şekilde çalışıyorum ve hayli tecrübe edindim diyebilirim.

Profile

Hacer S.

İngilizce/İspanyolca Boğaziçi Mezunu İngilizce Öğretmeni

Bireysel İngilizce Dersi

60 undefined

270 ₺
360 ₺
40

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Halen aynı üniversitede yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin öğrencilerle farklı seviyelerde hem gönüllü hem de stajyer öğretmenlik tecrübelerim oldu. Üniversitede almış olduğumuz teknoloji destekli dil eğitimi derslerinde edindiğim teknik bilgileri pandemi sürecinde online derslerde çokça kullanma fırsatım oldu. Son iki senedir online olmak üzere üniversite hayatım boyunca İngilizce özel ders verme tecrübem oldu. Ayrıca üniversite döneminde yaklaşık beş ay İspanyada eğitim görme fırsatım oldu. Boğaziçi'nde başladığım İspanyolca derslerini, İspanya'da eğitim dili İspanyolca olan Sevilya Üniversitesinde almış olduğum eğitimle destekledim.

Profile

Beyza D.

Matematiğin kolay bir bilim dalı olduğunu söyleyemem, ancak sizlere bir rehber yardımıyla zorlanılan konuların daha anlaşılır olabileceğini gösterebilirim.

Matematik

60 undefined

270 ₺
360 ₺
40

Selamlar, ben Beyza. Mediha Hayri Çelik Fen Lisesinden (Bursa) mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi matematik öğretmenliği bölümünde eğitimimi sürdürdüm ve 2021 yılında mezun oldum. Şu anda Marmara Üniversitesinde matematik eğitimi üzerine yüksek lisans yapmaktayım. Online matematik dersleri vermekteyim.

Profile

Arife Tuğba Y.

Merhaba, İzmir Anad. Öğrt. Lisesi’14 ve BOUN Lise Matematik Öğretmenliği’20 mezunuyum. 7 yıldır özel ders veriyorum. Matematiği, İngilizce’yi ve fiziği keşfetmeye ve öğretmeye bayılıyorum. Hadi, birlikte bu keşif yolculuğuna çıkalım!

Boğaziçili Matematik Öğretmeninden Matematik Dersi

80 undefined

360 ₺
480 ₺
40

Merhaba, ismim Ârife Tuğba. Lisede, arkadaşlarım ve tanıdıklarımdan oluşan destek verdiğim kitle üniversitede daha da genişledi. Öğretmek, birinin hayatına dokunmak, birine yeni bir kapıyı aralamak gerçekten çok keyifli. Matematik, temel fizik ve İngilizce çalışmak zaten keyifli, üstüne bir de öğretmenin keyfi eklenince tadına doyum olmuyor. İsteyenlerle birlikte bu keyfi paylaşmayı çok isterim!

Profile

Aslı Ö.

Merhaba! Ben Aslı. Boğaziçi Üniversitesinden mezunum. Fiziği ve öğretmeyi çok severim. Bence fizik oldukça eğlenceli ve yapılabilir bir ders eğer öğretmeniniz doğru kişiyse ve ben fiziği anlamanız için elimden geleni yapmak için buradayım.

Merhaba! Ben Aslı hoca. Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. Size fiziği en sonunda öğretmek için buradayım.

60 undefined

270 ₺
360 ₺
40

Boğaziçi Üniversitesi fizik öğretmenliği bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Aktif ve profesyonel olarak öğretmenlik yapıyorum. Şimdiye kadar pek çok online özel ders öğrencim oldu. Öğrencilerimi tanıyarak seviyelerine uygun bir eğitim vermeye özen gösteriyorum. Online TYT ve AYT fizik dersini türkçe veya ingilizce olarak verebildiğim gibi, LGS fen bilgisi dersleri de veriyorum.

Profile

Nurseli T.

Öğrencilerimin matematiğe olan kaygılarını güven duygusuna dönüştürmek onlara başarıyı getirdi. Konuların mantığını kavrayarak Matematik öğrenebileceğin derslerle sana destek olmak için buradayım.

Matematik Özel Ders

80 undefined

360 ₺
480 ₺
40

Boğaziçi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 1 yıldır özel ders vermekteyim. Eğitim teknolojileri alanında içerik uzmanı olarak çalışıyorum.